http://freshcoffee.com.ua/backup/tag/ru/ Бренд Чоколяда

Чоколяда


 

 


Спробуйте відгадати, який другий напій після кави вважають Стравою Богів?

            Так це шоколад!!!

На перший погляд ,шоколад є такий собі загальний модний напій. Але придивившись до нього уважніше, раптом збагнемо, що шоколад, як і кава, має свій силовий центр. Шоколад не чинить якогось помітного збудливого впливу на центральну нервову систему, але якимсь дивним чином дарує людині відчуття щастя і життєвої наснаги.

В одній ацтекській легенді розповідається  про чарівника-садівника. Боги наділили його талантом- розводити дивні сади. У його саду серед чарівних  дерев зростало одне мало примітне деревце, яке він назвав КАКАО. Насіння плодів какао було дуже гірким, але приготований з них напій додавав силу і виганяв тугу. Люди цінували какао на вагу золота. Садівник розбагатів і зазнався - вважав себе рівним всемогутнім богам. Тоді Боги розгнівалися і наслали на гордівника страшну кару - позбавили його розуму. У нападі люті божевільний садівник знищив в своєму дивному саду всі чудо рослини, окрім одного. По милості богів або по волі випадку, уціліло лише дерево какао. Так шоколадне дерево залишилося на землі єдиною чарівною рослиною.

Перед шоколадним деревом благоговіли не лише древні ацтеки. Відомий біолог-систематик Карл Лінней, напевно теж був великий ласун, нагородив дерево какао оригінальною ботанічною назвою - "Теоброма какао", що в перекладі з грецького означає "їжа богів" (Theos| - Бог, broma| - їжа).

Першим європейцем,що спробував шоколадний напій ,був Христофор Колумб,але тільки іспанці ,15років поспіль, додавши до какао бобів цукор ,отримали шоколад, який швидко став завойовувати популярність.

   Дійшло до того, що в  У 1569 році єпископи Мексики зібралися на спеціальний "шоколадний" з'їзд,щоб віришити чи можна вживати шоколад в піст. Довго сперечались| і врешті-решт відправили послів до Ватикану, щоб шоколадну суперечку вирішив сам ПАПА Римський. ПАПА Пій V ніколи не пробував шоколаду і навіть не знав, що це таке. На щастя, у посла був з собою мішечок добірного какао. Незабаром ПАПІ піднесли чашу бурого напою. Він відсьорбнув, поморщився і виголосив історичну фразу: "Шоколад поста не порушує. Не може ж така гидота приносити комусь задоволення!".

Так спір про шоколад був дозволений експериментальним шляхом.Шоколад покращує настрій, оскільки підвищує вміст гормону серотоніна в крові, недолік якого приводить до депресії і стресів. Учені довели, що навіть запах шоколаду позитивно впливає на нервову систему, будучи ефективним індуктором позитивних емоцій. Какао-масло, що входить до складу шоколаду, володіє унікальними властивостями, у тому числі допомагає виробляти "гормон задоволення і щастя" - ендорфин, який синтезується в організмі людини в моменти радості.

Але з часом шоколад зазнав таких змін, що від тої справжньої  чарівної страви майже   нічого не залишилось – замінники масло какао/рослинне масло/, емульгатори, консерванти створювали Ілюзію Смаку шоколаду, але  не виробляли "гормону задоволення і щастя" – ендорфину і шоколад поступово став втрачати свою популярність.  Правда, декілька виробників справжнього шоколаду залишились ,але вартість цього шоколаду захмарна і лише товстосуми  в Америці та Європі можуть дозволити собі цю розкіш.

Але не сумуйте!

Наші кондитери зберегли, відновили старі технології отримання ЧОКОЛЯДИ, яка з небуття знову повертається до вас справжнім, несинтетичним смаком! 


Чоколяда , якою колись насолоджувались короновані особи, 

 

Чоколяда , яку в минулому столітті літаком зі Львова доставляли в Відень,

Чоколяда , яка з небуття повернулась в 21 сторіччя  справжнім несинтетичним смаком !

Чоколяда , яка отримала найвищу нагороду і визнання в ХХ1 сторіччі в Україні і в Європі-  Міжнародний Сертифікат Якості SIQS Швейцарського інституту якості м.Цюріх !

 

                      Жива    чоколяда

 –справжній гарячий шоколад виготовлений з какао бобів Кот Д І вуар, таємниці минулих століть і  секретів львівських кондитерів. Особливою популярністю користується Королівська чоколяда з горіхом і чорносливом –цей напій Богів ще в минулому столітті визнала вся Европа,справжню млість і насолоду ви відчуєте з чоколядою «Любов і Журба», ностальгію за минулим  і  надію на майбутнє подарує чоколяда  «В криївці», солодке відчуття свободи і гіркоту зради - "Помаранчева". 

              

 Приємний смак,зрівнянний з поцілунком...

 


 


                Живі  цукерочки ручної роботи


     Наші цукерочки живі і здорові ,бо не містять хімічних  добавок, замінників, ароматизаторів ! Наші цукерочки по справжньому свіжі , бо створюються   безпосередньо в кавярні  і винятково для вас !

 

                  Цукерочки «Нестримні почуття»                                                                                          

 Ці цукерочки стримують в собі  три почуття .Спочатку Ви відчуєте Пристрасть смаку чорної чоколяди , яка розтане Ніжністю –сонячним смаком  лимонної цитринки, захованої в самому серці цукерочки, і нарешті третє почуття - Блаженство тонкого і незабутнього смаку білої чоколяди , яка розтікається лагідною хвилею чуттєвості.Не стримуйте свої почуття !


                 Цукерочки "Марципанова забагцянка"                   

Марципан - одним з найоригінальніших і вишуканіших  кондитерських виробів, уособленням аристократичного ,тонкого     смаку, престижу і хорошого тону в поєднанні з онячною цитринкою, кисличкою лимону і  делікатною гірчинкою   чоколяди –   це незабутня   насолода !                                                 

 

 

                               Цукерочки  «Скарби Марева»                      

     Цукерочки ,що поєднали в собі  галицькі традиції, філігранну роботу  наших кондитерів і вишуканий смак какао бобів з  Кот Дівуару. Делікатна гірчинка ,тонкий присмак  чорносливу і нотки мигдалю – це справжній скарб !

  

                                    Цукерочки     « Мокко »                  

Смак знаменитої неперевершеної кави Мокко в поєднанні з вишуканим смаком чорної чоколяди та солодкими нотками білої чоколяди- ця чудова композиція просто тане в роті !Осолоджуйтесь !


                                                            

                                    Цукерочки «Три Бажання»               

 Насправді під шаром чоколяди сховані не просто найкращі  горіхи з сонячної Бразилії, екзотичної Африки і  рідної неньки    

   України ,- там Ваші найпотаємніші Бажання –  Скуштуйте і вони обов’язково збудуться !               .                                                                                                

                                    Цукерочки  «Фа-Соль»

Дві самі веселі нотки Фа і Соль перевтілились в каву Бразилія  Ьурбон, одягнулись в одіж чорної  та білої чоколяди і тепер їх чудовий настрій  Ви  можете взяти з  собою !

        

                             Цукерочки "ЗолотоДукатики"   

 Єдина в світі валюта, якою можна  осолоджуватись, а можна просто залишити собі на згадку про Львів .


                                          НОВИНКА !!!!

                            Цукерочка "Моцні клепки"