http://freshcoffee.com.ua/backup/tag/ru/ Чоколядова кавярня "Золотий дукат" м. Кривий Ріг

Чоколядова кавярня "Золотий дукат" м. Кривий Ріг вул. Петра Калнишевського 6 тел. 0968738062
Кав’ярня Бажань


          Колись давно, а може зовсім недавно, в невеличкому, але шумному місті жива собі звичайнісінька дівчина. Щоденні справи і клопоти зробили її життя буденним і сірим.
          Тож одного дня Надія відклала всі свої справи, закинула в «довгу шухляду» невирішені проблеми, взяла квиток і рушила до казкового Львова. Місто зачарувало її своїми вузькими вуличками, казковими ліхтарями і маленькими затишними кав’ярнями. Кав’ярень було безліч, але одна запам’яталась надовго. Вона знайшла її по неймовірному аромату кави і шоколаду - не спробувати цей гіркий, як трунок мигдалю, густий як медовий плин, напій вона просто не змогла. До горнятка напою Надії поклали невеличкий клаптик згорнутого паперу. 

«Твоє найзаповітніше бажання збудеться  в кав’ярні Бажань» - прочитала дівчина.

          Минуло багато часу, Надя  повернулася в рідне місто, згадка про стару кав’ярню майже стерлась в пам’яті, лише в глибині душі жевріла і жила мрія, що її заповітне бажання колись збудеться… 
          …Тож одного погожого дня вона йшла своїм звичним маршрутом, як такий знайомий і такий забутий аромат  раптом приніс вітер. Вітер кружляв, плутав і  міняв напрямок, але все одно привів до маленької кав’ярні що, як неждане чудо, з’явилася на її шляху.
          І коли дівчина лишень пригубила чарівний, ніжний напій, густий як медовий плин, гіркий як мигдалевий трунок, очі її зустрілись з його очима – так найзаповітніше бажання здійснилось в кав’ярні Бажань !